Prozkoumali jsme pro většinu z nás neznámé prostředí nedalekého dětského hřiště Pod Kapličkou. Prostředí nás absolutně uchvátilo svou rozlehlostí, řadou zákoutí a možností odpočinout si na lavičkách ve stínu.
Užívali jsme si zábavu na prolézačkách, pavoučí síti, houpačce, kolotoči a velmi rychlém tobogánu. Nejvíce jsme ale ocenili brouzdaliště, do kterého denně napouštějí čistou vodu.
Zde jsme v tomto parném dni trávili pochopitelně nejvíce času. Nechyběla ani sladká tečka v podobě nanuku.
Mgr. Dana Maha





















