Konec školního roku je vždy časem ohlédnutí. Letos je pro mě však ohlédnutí o něco výjimečnější. Po dvou společně strávených letech se loučím se svou třídou, která od září vykročí vstříc novým dobrodružstvím ve třetí třídě.
Ve dnech od 22. do 25. 6. 2026 vyrazili žáci pátých tříd na vícedenní školní výlet do Ždírce nad Doubravou.
V posledním týdnu školního roku žáci třetích tříd vyrazili na školu v přírodě, kterou provázelo téma „Mág a duha“.
Vitalex Group - Tvorba školních webů
















