Děti si vyzkoušely tvoření s nejrůznějšími materiály a prozkoumaly spoustu zajímavých technik. Pustili jsme se do tematické tvorby – z hlíny pod dětskýma rukama ožívaly medúzy, zkoušeli jsme práci s drátky i kartonem a došlo dokonce na první šití do látky.
Samozřejmě nechybělo klasické malování, kreslení, stříhání a lepení. Velkým tématem pro nás byla také recyklace a upcyklace materiálů, kterým jsme vdechli nový život. Děti si tvoření náramně užily a já s nimi!
Bc. Helena Renčová Dis.























