Přihlašování a odhlašování ke školnímu stravování

Základní informace a stanovení podmínek přihlašování a odhlašování ke školnímu stravování.

Přihlášky ke stravování:

Ke školnímu stravování přihlašují žáky zákonní zástupci před zahájením prvního ročníku odevzdáním vyplněné přihlášky třídnímu učiteli nebo v kanceláři školní jídelny. Na stránkách e-jidelnicek.cz se zaregistrují do systému pomocí vlastní emailové adresy, na kterou je následně zaslán aktivační odkaz. Poté do vygenerovaného formuláře zadají přihlašovací jméno a PIN, který obdrží od hospodářky školní jídelny při převzetí čipu.

V objednávkovém systému e-jidelnicek.cz mohou rodiče sledovat výši stravovacího konta a také provádět objednávky a odhlášky obědů.

Číslo jídelny v elektronickém systému e-jidelnicek.cz: 11137

Objednávky obědů:

Oběd č. 1 má strávník automaticky přihlášen. Pokud chce strávník oběd č. 2, je potřeba tak učinit  nejméně 3 dny předem pomocí objednacího terminálu umístěného ve školní jídelně nebo na stránkách e-jidelnicek.cz. Při počtu přihlášených obědů č. 2 nižším než 20 porcí, se druhý pokrm nevaří.

Odhlášení obědů:

Strávník, který se nemůže dostavit k vyzvednutí stravy (z důvodu nemoci) a nestihl se odhlásit, si může stravu odebrat do vlastních přinesených plastových nádob pouze první den nemoci a to v době mezi 11:15 – 11:30 hod. Neodhlášený a neodebraný oběd propadá bez nároku na náhradu.

V případě, že strávník v průběhu školního roku ukončuje stravování, je nutné tuto skutečnost písemně ohlásit paní hospodářce školní jídelny, aby strávníka zablokovala a vrátila případný přeplatek.

Oběd se odhlašuje nejpozději do 8:00 hodin dne výdeje:

- elektronicky na: e-jidelnicek.cz

- e-mailem na adrese: jidelna@zsprazacka.cz

- telefonicky na čísle: +420 271 774 685

Pokud se strávník chce odhlásit na dny před koncem školního roku, je potřeba tak z provozních důvodů (vyskladnění zásob) učinit do 15. 6. příslušného kalendářního roku.