MAP

ČŠI

Oznámení pověřence

Milovníci zvířat na skok do Afriky

Na závěr školního roku jsme vycestovali za skutečnými africkými zážitky do Dvora Králové.

Milovníci zvířat na skok do Afriky

V pondělí dne 17. 6. 2024 měli žáci druhého ročníku v doprovodu svých třídních učitelek jedinečnou příležitost prožít celý den mezi volně se pohybujícími stády zvířat.

Milovníci zvířat na skok do Afriky

Naprosto nezapomenutelný zážitek nám zprostředkovala komentovaná vyjížďka tzv. Afrika truckem. Mít možnost na vlastní oči vidět jediné lví safari ve střední Evropě, bylo dechberoucí.

Milovníci zvířat na skok do Afriky

Obdivuji poslání tohoto parku. Vracet zvířata zpět do volné přírody a chránit je v jejich původním prostředí. Do Afriky se převezlo již více než 100 zvířat několika ohrožených druhů. Splátka alespoň malého úroku dluhu, který vůči přírodě lidstvo má, se vyplácí!

Milovníci zvířat na skok do Afriky

Zpět do Prahy jsme se vraceli ve večerních hodinách plní úžasu a krásných zážitků.

Bc. Zdenka Anna Hrbková

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.