MAP

ČŠI

Oznámení pověřence

Závěr školního roku v Mirakulu

Na návštěvu zábavního parku Mirakulum se čtvrťáci moc těšili. Výlet se vydařil, děti stihly navštívit mnoho atrakcí. Zaskákaly si na obřích trampolínách, zhouply se na houpačkách, prolezly lanové centrum, nahlédly do hradu s věžemi a podzemními chodbami, vyřádily se na tobogánech i ve vodním světě.

Závěr školního roku v Mirakulu

Všichni měli také příležitost obdivovat zázraky přírody. Přímo v areálu parku je naučná stezka, kde jsou k vidění nejrůznější zemědělské plodiny, zelenina i bylinky. Dále vedla lesní stezka s ukázkou dřevin a malou ZOO. Na hřbitově odpadků se děti dozvěděly něco o ekologii a recyklaci.

Závěr školního roku v Mirakulu

Při odchodu ještě všechny čekalo překvapení v podobě malého dárečku na rozloučenou. Vrátili jsme se unavení a šťastní.

Mg. Markéta Hylmarová

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.