MAP

ČŠI

Oznámení pověřence

Noční dobrodružství v naší škole

Přišel dlouho očekávaný den. Přání dětí a jejich zvídavá otázka: " jak to vypadá v noci ve škole"? To všechno druhý ročník ve společnosti svých třídních učitelek zvládl prozkoumat a užít si spousty legrace.

Celé to vypuklo v odpoledních hodinách ve středu 12. 6. 2024. Venku bylo krásně a mohla začít naše společná bojovka, která byla rozdělena na dvě části. V první části měli žáci za úkol najít spousty důmyslně schovaných růžových srdíček. Na každém z nich byla šifra a nebo nějaký úkol.

Noční dobrodružství v naší škole

Po vyluštění se nám odtajnil další úkol do večerních pozdních hodin. Najít strašidlo "Pražáčka", který pak každého zkouší v záludných otázkách. Ukazuje se však jen, když je venku úplná tma. Proto se využil čas na spousty pohybových her.

Noční dobrodružství v naší škole

K večeři nám paní učitelka objednala pizzu pro každého, dle jeho přání a chuti. Po večeři s plnými bříšky následovalo večerní kino a chyběla ani krátká diskotéka.

Noční dobrodružství v naší škole

Potom nás ovšem trochu zradilo počasí. Druhá část večerní bojovky se musela přesunout do vnitřních prostorů školy. Mnoho úkolů čekalo na každého statečného šikulu, odhodlaného nalézt strašidlo Pražáčka. V úplné tmě za pomoci malých baterek se po jednom vydávali vstříc svému tajemným chodbám potemnělé školy. Ve třetím patře se vždy na chvilku objevilo strašidlo. Položilo záludné kvízové otázky. Při správné odpovědi čekala na každého sladká odměna. To by ovšem nebylo strašidýlko Pražáček, sladká odměna zanechala na každém jazýčku barevnou stopu. Vyplazování jazýčku nebralo konce.

Noční dobrodružství v naší škole

Pak nadešel ten správný čas a šlo se spinkat. Do prostor tělocvičen odcházel každý řádně unavený, ale spokojený.

Noční dobrodružství v naší škole

Ráno se nikomu vstávat nechtělo. Ovšem čekala na nás snídaně. Tolik dobrůtek, které nám dopředu pomohlo připravit, hned několik maminek. Paní učitelka ještě obstarala naše oblíbené cereálie a mléko. Pak již přišel čas se začít věnovat našim školním povinnostem. I přesto v průběhu celého dne zářil úsměv na každém z nás. Naše dobrodružství se nám povedlo na výbornou.

Bc. Zdenka Anna Hrbková

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.