MAP

ČŠI

Oznámení pověřence

Informační schůzka pro rodiče žáků budoucích prvních tříd a přípravného ročníku

Pozvání na informační schůzku pro rodiče žáků budoucích prvních tříd a přípravného ročníku, která se bude konat ve středu dne 19. 6. 2024 od 17:00.

Vážení rodiče a zákonní zástupci,

dovoluji si Vám připomenout, že ve středu dne 19. 6. 2024 od 17:00 se uskuteční první třídní schůzky určené pro zákonné zástupce žáků budoucích prvních tříd a přípravného ročníku.

Přejeme Vám krásné červnové dny a těšíme se na brzké osobní shledání.

Mgr. Michal Marád

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.