Děkujeme za návštěvu!

Ve středu dne 13. března 2024 se otevřely brány naší základní školy a pedagogové včetně žáků přivítali v průběhu Dne otevřených dveří více než 70 zájemců o nahlédnutí do života školy.

Při příchodu se návštěvníků ujali žáci 8. a 9. tříd, kteří je následně provedli všemi zákoutími budovy školy. Někteří z našich hostů využili i možnosti nahlédnout přímo do výuky a byli tak přímými svědky každodenního života pedagogů a žáků v jednotlivých třídách. Na chodbách byla instalována ukázka učebnic, pracovních sešitů a učebních pomůcek, které žáci s učiteli v různých předmětech a ročnících využívají. Největšímu zájmu se těšila prezentace robotických stavebnic, s nimiž žáci pracují ve výuce informatiky.

Den otevřených dveří

V 10:00 a v 15:00 se uskutečnilo setkání s členy vedení školy, kteří seznámili všechny přítomné se základními informacemi a zodpověděli veškeré dotazy. Na závěr byla těm nejmenším, budoucím žákům 1. ročníku, předána drobná pozornost v podobě barevných balónků, které na dětských tvářích vykouzlily široké úsměvy.

Děkujeme všem za milou návštěvu a těšíme se, až se s mnohými z nich potkáme u příležitosti zápisu do 1. tříd pro školní rok 2024/25, který se uskuteční ve dnech 10. a 11. dubna 2024.