Masopustní karneval

Ve středu 21. 2. 2024 zakončili žáci ve školní družině masopustní týden karnevalem, kterému předcházela několikadenní příprava masek.

Masopustní karneval

Při jejich výrobě nechyběla dětem kreativita ani fantazie. Mezi tradičními maskami, jako jsou medvěd nebo kočka, se objevily i pandy, princezny a další pohádková stvoření.

Masopustní karneval

V prostorách školní tělocvičny byly pro žáky připraveny různé soutěžní disciplíny, které naši malí školáci, vystrojeni vlastnoručně vyrobenými maskami, plnili s nadšením a velkým odhodláním. Čekala na ně například opičí dráha, kde museli prokázat svou tělesnou zdatnost. Nechyběla ani hra na sochy nebo pohádkový kvíz, v něm úspěch sklízeli především ti nejmladší.

Masopustní karneval

Společné masopustní řádění jsme si všichni ve školní družině nadmíru užili a těšíme na další podobné akce.

Kolektiv vychovatelů ŠD