Srdečně Vás zveme na "Vánoce na Pražačce"

Pozvání na připravovanou vánoční akci školy "Vánoce na Pražačce".

Vážení rodiče a přátelé školy,

dovolte mi, abych Vás jménem žáků a zaměstnanců školy co nejsrdečněji pozval na adventní setkání

Vánoce na Pražačce

Program zahájíme slavnostně v 16:30 před budovou školy, kde nám příjemnou vánoční atmosféru vykouzlí pěvecké vystoupení našich nejmladších žáků, a pevně věříme, že k nim svým zpěvem připojí i nejeden návštěvník.

V 16:50 otevřeme dveře školy. Vítáni jsou všichni – maminky, tatínkové, prarodiče, sourozenci, bývalí žáci, přátelé naší školy – kteří přijdou s námi společně strávit předvánoční příjemnou chvilku.

Bude pro Vás připraven:

Vánoční jarmark, na němž bude každá třída ve svém stánku prezentovat vlastnoručně zhotovené dárečky s vánoční tématikou (vánoční ozdoby, dekorace, cukroví), které si můžete zakoupit za symbolické ceny. Výtěžek z jarmarku si třídy vloží do třídního fondu, aby si pak mohli po Novém roce užít zážitkovou akci dle svých osobních přání.

Vánoční dílničky, ve kterých mohou děti se svými rodiči společně vyrobit jeden ze čtyř druhů výrobků s vánoční tematikou (vánoční ozdobu, dekoraci či dáreček pro maminku) a užít si tak společný čas při jeho tvorbě. Tvoření bude probíhat ve dvou učebnách.

Z důvodu omezené kapacity dílniček si můžete od 7. do 18. 12. 2023 rezervovat zvolený druh dárečku a konkrétní čas Vašeho tvoření ve vánoční dílničce prostřednictvím rezervačního systému.

Vstup do rezervačního systému

Pokud právě nebudete tvořit či obdivovat výrobky Vašich dětí na Vánočním jarmarku bude Vám k dispozici vánoční kavárnička s drobným občerstvením ve 2. poschodí budovy. Po celou dobu bude mít pro všechny zájemce členové Rady rodičů (SRPŠ) na dvoře školy otevřený stánek s teplými nápoji a drobnými pochutinami. V 18:15 hodin naše předvánoční setkání bude ukončeno společným rozloučením před budovou školy.

Přijďte se s námi pobavit a naladit se na atmosféru Vánoc. Budeme rádi, když se naše škola na tento podvečer promění v místo, kde se všichni zastavíme v předvánočním shonu, strávíme příjemnou chvíli společným setkáním, prožijeme radost s dětmi při společném tvoření a naplníme tak adventní čas pohodou a klidem.

Věříme, že si kromě dobrůtek, vánočních dárečků a dekorací vyrobených Vašimi dětmi odnesete domů i hodně pohody a potěšení ze společného setkání.

Těšíme se na Vás!

Mgr. Michal Marád