Fakultní škola PedF UK

ČŠI

Spolupráce školy s FK Viktorií Žižkov

Viktorka dál cílí na mládež. Zahájili jsme spolupráci se ZŠ Pražačka.

Po spuštění projektu Sportovní akademie se vedení klubu podařil další důležitý krok a to zahájení spolupráce se Základní školou Pražačka. Trenéři mládeže budou v rámci současných školních hodin tělesné výchovy v jednotlivých třídách prvního i druhého stupně vést fotbalový trénink.

Spolupráce bude zahájena již v tomto školním roce 2021/2022 a v tom následujícím bude spolupráce rozšířena ještě o pravidelné odpolední kroužky, především pro kluky a holky z nižších ročníků. Fotbal si tak budou moci vyzkoušet i děti, které se např. z důvodu pracovního vytížení rodičů zatím nemohou zúčastňovat odpoledních tréninků v klubu.

Vedení Viktorky by tímto rádo poděkovalo řediteli ZŠ Pražačka, Mgr. Pavlu Dobešovi, za podanou ruku. Věříme, že i tímto novým projektem spolupráce získáme pro fotbal ještě více dětí z Prahy 3.