ORGANIZACE VÝUKY pro 9. roč. od 11. 5. 2020

Výuka je organizována pouze pro žáky, kteří se připravují na přijímací zkoušky. Účast je dobrovolná, pokud žák nenastoupí 11. 5. 2020, nemůže být později do skupiny přijat. Zájem o výuku je nutné nahlásit třídní učitelce obratem, nejpozději do 7. 5. 2020 do 10 hod. První organizační setkání proběhne 11. 5. 2020 od 8.00 do 10:00 hod.

• Žáci budou seznámeni s hygienickými pravidly a organizačními záležitostmi výuky.
      • Žáci musí donést „Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění“ viz

zde (Velikost: 268.76 kB).

• Ve skupině může být maximálně 15 žáků, skupina je neměnná.
      • Školní jídelna je mimo provoz.

Je nutné dodržovat přísná hygienická opatření:

• 2 roušky na den + sáček na uložení roušky, pravidelná dezinfekce rukou, rozestupy 2m, rouška ve třídě dle dohody s učitelem, ve společných prostorách je rouška povinná
  • škola vede evidenci o docházce (pokud žák nebude třikrát přítomen ve výuce bez omluvy zákonného zástupce, může být ze skupiny vyřazen)
  • šatny budou žákům k dispozici, nutné přezutí před vstupem do třídy
  • rodiče nemají vstup do školy povolen

Organizace samotné výuky

• vždy v 7:45 hod si žáky před školou vyzvedne vyučující
  • výuka bude pravidelně probíhat dva dny v týdnu – v úterý a ve čtvrtek od 8: 00 do 11:30 hod
  • výuka se uskuteční ve dvou předmětech (M, ČJ) v blocích po 90 minutách
  • po 1. bloku bude přestávka 30 minut, dle počasí na dvoře školy
  • vyučující se ve výuce budou pravidelně střídat