Bakaláři a další systémy školy

Současná situace vyžaduje přístup do školního systému Bakaláři, z pozice Bakaláři - rodič (celá škola, tedy od 1. po 9. ročníky), případně Bakaláři - žák (od 4. po 9. ročníky). Rovněž žáci od 6. ročníků mají k dispozici školní maily.

Pokud se vyskytnou problémy s přihlašovacím jménem nebo s heslem, kontaktujte pana učitele Josefa Meszárose - meszaros@zsprazacka.cz.

Nezapomeňte, prosím, uvést: Jméno a příjmení žáka, třídu. Dále zda se jedná o přihlášení Bakaláři - rodič, Bakaláři - žák, nebo o reset hesla do žákovského emailu. Zákonní zástupci, je nutné psát pouze z emailu, který jste sdělili škole. Pokud žádají žáci o reset hesla do Bakalářů, pak jedině z žákovského emailu. Děkujeme, že chápete bezpečnostní opatření, na jiné emaily není možné reagovat."

Josef Meszáros
učitel, metodik ICT