Projekt - Rok revoluce

Dne 28. listopadu se u nás ve škole uskutečnil projekt s názvem Rok revoluce. Paní učitelky pro nás připravily zajímavé pracovní listy, se kterými jsme se vydali po stopách minulého režimu, tato cesta vyústila v sametovou revoluci.

Trasa se skládala z osmi stanovišť, v jednotlivých bodech jsme řešili úkoly, které se týkaly doby minulé. Paní učitelky si na nás vymyslely záludnosti, jako bylo poznávání starých předmětů, luštění zkratek nebo zhlédnutí videí a následná práce s nimi. Program byl pro nás interaktivní, zábavný a poučný. Projekt se nám moc líbil a byli bychom rádi, kdyby se takových akcí konalo víc.

Žáci 8.A