Rodiče

Zápisy do 1. tříd pro školní rok 2020/21

Zápis do prvního ročníku základního vzdělávání proběhne bez osobní přítomnosti dětí při zápisu ve dnech

1. 1. – 15. 4. 2020.

V návaznosti na mimořádná opatření vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s korona virem a onemocněním COVID-19 se upřednostňuje, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce uchazeče ve škole.

Odkaz na elektronickou přihlášku zde:

Po vyplnění formuláře obdržíte mail s přihláškou k zápisu (ověřit jméno dokumentu)

Vytištěnou přihlášku doplňte a podepsanou ji dodejte do školy:

• prostřednictvím provozovatele poštovních služeb „klasickou poštou“
  • emailem s uznávaným elektronickým podpisem
  • datovou schránkou školy: pfm6i8a
  • osobně po telefonicky dohodnutém termínu předání – tel.: 222 592 044, 271 770 828

Pokud by bylo podání učiněno pomocí jiných technických prostředků (např. e-mailem bez uznávaného elektronického podpisu, apod.), je nutné jej do 5 dnů ze strany zákonného zástupce potvrdit jedním z výše uvedených způsobů.

Zákonný zástupce, který bude žádat o odklad školní docházky, obdrží v potvrzovacím mailu „Žádost o odklad školní docházky“. Dokumenty předá škole stejným způsobem jako přihlášku.

V případě nejasností nás můžete kontaktovat na výše uvedených telefonních číslech popřípadě

na mail novakova@zsprazacka.cz.

Výsledky zápisu (registrační kódy) budou zveřejněny na webu školy. Písemné potvrzení o přijetí se nezasílá. Ředitel školy zasílá pouze rozhodnutí o nepřijetí (do vlastních rukou).

Rodiče budou včas informováni o termínu setkání s přijatými uchazeči (nejedná se o „motivační“ část zápisu) zaměřené na seznámení s prostředím školy.

Přípravná třída pro školní rok 2020/21

V návaznosti na mimořádná opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 se upřednostňuje, pokud je to možné, podání žádosti bez osobní přítomnosti zákonného zástupce uchazeče ve škole.

• přípravná třída je určena přednostně dětem, kterým byl povolen odklad školní povinné docházky (viz zákon 561/2004 Sb. ve znění pozdějších úprav);
  • na základě písemné žádosti zákonného zástupce o zařazení do přípravné třídy rozhoduje ředitel školy;
  • žádost o přípravnou třídu naleznete ZDE (Velikost: 60.5 kB);
  • vyplněnou a podepsanou žádost spolu s potvrzením od PPP, odkladem školní docházky předejte škole
  1. prostřednictvím provozovatele poštovních služeb „klasickou poštou“
  2. emailem s uznávaným elektronickým podpisem
  3. datovou schránkou - pfm6i8a
  4. osobně po telefonicky dohodnutém termínu předání – tel.: 222 592 044 , 271 770 828.

• v případě nejasností nás můžete kontaktovat na výše uvedených telefonních číslech popřípadě na mail novakova@zsprazacka.cz.

Rodiče budou včas informováni o termínu setkání s přijatými uchazeči zaměřené na seznámení s prostředím školy.

Žádost o ošetřovné ke stažení zde (Velikost: 486.63 kB)

Nový termín bude upřesněn dle aktuální situace.

Kroužky angličtiny s rodilým mluvčím

Registrace na  easyspeak.cz.

Další info na info@easyspeak.cz nebo tel. 723 370 442, 603 400 477, 773 138 533

Kroužky se konají přímo na naší škole ve středu.

1.-2. třída - 13.00 -13.45

3.-5. třída - 13.55 - 14.40