Počítadlo

Nahrávám data...

I když sněhová nadílka vydržela jen pár hodin, využili jsme možnosti postavit si prvního sněhuláka .

V prosinci k nám do družiny zavítalo divadýlko Kukadlo s vánočním příběhem o skřítkovi, který se netěšil na Vánoce. Představení bylo plné písniček a koled, které si děti společně s herci mohly zazpívat. Na konci programu dostaly děti sladkou nadílku.

V adventním čase se všechna družinová oddělení zapojila do projektu Ježíškova vnoučata. Děti vyráběly přáníčka, která se prostřednictvím pracovníků Českého rozhlasu dostanou do domovů důchodců a potěší opuštěné seniory.

Konec listopadu jsme si v družině zpestřili výletem do krokodýlí zoo. Děti si prohlédly nejen krokodýli nejrůznějších velikostí a druhů, ale i želvy a hady. Viděli jejich krmení a hada si mohly dokonce pohladit.

V družině jsme otevřeli kroužek pro děti, které rády tvoří, kreslí a malují.

Podzim ve školní družině patřil také ekologii. Naučili jsme se třídit odpad a ochraňovat životní prostředí.

Založení Československa jsme si ve školní družině připomněli vycházkou na vrch Vítkov. Procházku jsme si zpestřili vyprávěním o historii naší země.

Slunečné odpoledne ve školní družině patřilo tentokrát pouštění draků.

Při vycházce v parku děti vykouzlily z přírodních materiálů ta nejkrásnější podzimní slunce.

Ve středu 6.12. 2017 k nám do školní družiny přišel Mikuláš, anděl a 2 čerti. Ti si chtěli zlobivé děti odnést do pekla, ale my jsme jen hodné děti, tak čerti odešli s prázdnou. Všichni jsme dostali velikánskou nadílku, zatancovali jsme si a zazpívali koledy. Bylo to moc hezké odpoledne.

Celkem: 15 článků