Pokoušíme se přivolat zimu - po sněhu ani památky, a tak si musíme sněhulák , sníh vyrobit sami.

Děti v družině navodily zimní atmosféru s malováním vločky – tanečnice. Koláže vytvářely zábavnou formou s pomocí bublinkové folie a krajkových vloček. Snad už brzy napadnou sněhové vločky a děti si budou užívat zimních radovánek…

Po vánočních prázdninách 8. ledna navštívilo divadlo Na houpačkách naší družinu. Děti v divadelním představení viděli známou Pipi Dlouhou punčochu, která se svými kamarády Tomíkem a Aničkou podnikala různá dobrodružství. K velkolepému letu balonem zapojila i děti v hledišti a všichni si v doprovodu kytary krásně zazpívali. Podle závěrečného potlesku se dětem představení moc líbilo.

Když si nemůžeme venku ze sněhu postavit sněhuláka, připomeneme si ho aspoň vlastní výrobou - myslíme, že se nám všem povedli.

Dřevěná stavebnice Kapla , kterou jsme kromě jiných hraček dostali v družině , všem udělala radost - nekonečná možnost skládání, stavění - fantazii se meze nekladou.

Děti z prvního oddělení se chystají na Vánoce

Počasí nám vyšlo, všichni jsme si Drakiádu užili

Už se blíží,už se blíží Vánoce, budou tady zase po roce... Stromečky s vločkami-přáníčka, vánoční ozdoby-jablíčka. Pomeranče voní hřebíčky, předvánoční nálada jehličím. A hlavně se všechny děti těší na Ježíška!

Ořechové skořápky, žaludky, svíčky - to vše nám posloužilo k výrobě vánočních svícnů

Celkem: 49 článků