Kotva
+420 222 592 044
Fakultní škola PedF UK

Projekty

 

ČŠI

Mapa webu
A
A
A
Děti se připravují na Vánoce vlastnoručním vyráběním papírových řetězů a zdobením vánočního stromečku...

V noci sovičky spinkají, ty naše se na vás dívají. Na naší koláži podzimní, se větvičky a žaludy odráží...

Ve školní družině se příprava na podzim neobejde bez vlastnoručně nasbíraných přírodnin a tvoření pestrobarevných podzimních obrázků...

Zima končí, jaro je tu, všude kolem moře květů. Bílá s žlutou jim všem velí, lákají si k sobě včely.

Děti v družině přivolávají jaro malováním a vytvářením žlutých petrklíčů, které svítí sluníčkem a barevnými tulipány. Jaro už přichází…

4. března navštívilo naší družinu divadlo Šus s pohádkou Skřítek Skříńáček. Děti měly možnost si během představení zazpívat písničky, procvičovat a správně vyslovovat logopedické básničky. Také si všichni i s malým skřítkem Skříńáčkem zacvičili. Pohádka se podle potlesku dětem moc líbila.

26.2.2020 se konal Masopust. Všichni jsme se těšili, v jaké masce kdo přijde. Účast byla veliká . Celé odpoledne jsme soutěžili a nakonec jsme byli všichni odměněni. Důležité nebylo vyhrát, ale zúčastnit se. všem se nám odpoledne líbilo.

Ve školní družině proběhlo několik dalších vzdělávacích odpolední zaměřených tentokrát na pomoc druhým. Děti si připomněly telefonní čísla tísňových linek, jak má vypadat rozhovor s operátory záchranných složek, kdy a na kterou linku je vhodné se obrátit. V další části všichni prošli několika testy a v modelových situacích vyzkoušeli pomoc druhému na vlastní kůži.

Děti v družině si při vyprávění o tradiční oslavách masopustu také vlastnoručně vyrábí veselé masky zvířátek i klaunů…

Celkem: 60 článků