Vodové barvy, pastelky a suché listí - to vše jsme použili na výrobu těchto krásných skřítků.

malba barevnou tuší

Lepím,lepím kousíčky-nalepím si žalud. Je to krása přírody-a ne jenom přelud. Podzimní listí barevné-i na výkres si dnes usedne...

Žáci ve 4. oddělení školní družiny rádi tvoří. Tentokrát si slepili halloweenského pavoučka. Všem se moc povedl. Děti si užili nejen vyrábění, ale pak si s pavoučkem i hezky pohrály.

Na karneval jsme se sešli ve velkém počtu . Někdo měl tak strašidelnou masku, že jsem ho ani nepoznali:-) Tancovali jsme, soutěžili ve sportovních disciplinách, zapojili jsme i naše hlavičky! Nakonec jsme všichni dostali medaili.

Teď u dveří líně, sedí tlustá dýně. Zuby cení, mrká si, daleko má do krásy.

Podzimní vycházky si v družině zpestřujeme nejrůznějším tvořením. V říjnu jsme vyráběli růžičky z listí.

- tempery v tubách, zadání : postava nebo dopravní prostředek

Celkem: 36 článků