Fakultní škola PedF UK

ČŠI

Prázdniny se blíží, a tak jsme si navodili letní atmosféru výrobou mořského světa.

Vosy, vosy, zlaté vosy do hnízda si slunce nosí.

Koláž z barevných papírů, práce žáků v družině. ( 2.B )

Děti pro své maminky vytvořily přáníčka.

Čas čarodějnic je opět tady...

Dáreček k svátku maminek. Přívěšek na krk.

Hody, hody doprovody, já jsem malý zajíček, utíkal jsem podle vody, nesl košík vajíček.

Pyšné květy pampelišky spoustu pylu sypou z výšky. Potom už jen padá chmýří, plachtí jako netopýři.

Celkem: 97 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.