V návaznosti na mimořádná opatření vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s korona virem a onemocněním COVID-19 se upřednostňuje, pokud je to možné, podání přihlášky bez osobní přítomnosti zákonného zástupce uchazeče ve škole.

V návaznosti na mimořádná opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 se upřednostňuje, pokud je to možné, podání žádosti bez osobní přítomnosti zákonného zástupce uchazeče ve škole.

Vážení rodiče, vzhledem k doporučenému omezení osobního kontaktu uvádíme pro vystavení potvrzení nejvhodnější postup:

Současná situace vyžaduje přístup do školního systému Bakaláři, z pozice Bakaláři - rodič (celá škola, tedy od 1. po 9. ročníky), případně Bakaláři - žák (od 4. po 9. ročníky). Rovněž žáci od 6. ročníků mají k dispozici školní maily.

Vážení rodiče, vláda České republiky rozhodla o uzavření základních škol od 11. 3. 2020 do odvolání. Zároveň se zakazuje osobní přítomnost žáků ve škole, proto neposílejte své děti v žádném případě do školy. Lyžařský kurz bude probíhat podle plánu. Sledujte naše webové stránky, na kterých budeme zveřejňovat postupně aktuální informace. Mgr. Pavel Dobeš ředitel školy

Zdravíme vás z Krkonoš. Dneska jsme už vyzkoušeli všechny sjezdovky v okolí. Všichni jsme se moc snažili a užívali si příjemného počasí. Odpoledne jsme si ještě zařádili v hotelovém bazénu a večer jsme odpočívali u stolních her. Vaše 7. A a 7. B

Nový termín bude upřesněn dle aktuální situace.

Žáci byli poučeni o zásadách osobní hygieny a upozorněni na preventivní opatření před vznikem nákazy. Na toaletách byly nainstalovány dávkovače s dezinfekčním prostředkem.

Celkem: 51 článků