Fakultní škola PedF UK

ČŠI

V úterý 12. 10. 2021 se naše starší děvčata zúčastnila turnaje ve stolním tenise v DDM Ulita. Po velice vyrovnaných zápasech, kdy o konečném vítězství v celém turnaji rozhodovaly vítězné sety, se naše reprezentantky nakonec umístily na pěkném 3. místě. Děkujeme jim za vzornou reprezentaci školy.

Ve středu 6.10.2021 proběhlo obvodní kolo v Minifotbale starší chlapci (8. - 9. třída). Po vyrovnaném boji nakonec naši fotbalisté obsadili pěkné 3. místo. Mladší žáci ( 6. - 7. třída) reprezentovali školu ve čtvrtek 7.10.2021, kde vybojovali krásné 2. místo. Děkujeme našim sportovcům za vzornou reprezentaci školy.

Od 5.10. 2021 vaří jídelna z personálních důvodů pouze menu č.1.

Dne 20.září 2021 vycestoval přípravný ročník a třídy 2.B + 2.A do Národního divadla. Představení: " Zázrak (s)tvoření " - inscenace kombinovala pantomimu, tanec s prvky akrobacie, loutkoherectví i animaci. Na konci představení byl otevřen papírový nový svět mladým divákům. Na jevišti se dětem líbilo. Úsměv na tvářích dětí nebral konce.

Vzhledem k rekonstrukci dílen nelze v současné době otevřít kroužek keramiky. O termínu zahájení kroužku budou zájemci včas informováni.

Žáci 5-8. tříd ZŠ Pražačka se účastnili prvního ročníku projektu tzv. Pébéčka.

Klub Beztíže nabízí doučování zdarma, zapůjčení výpočetní techniky, možnost internetového připojení a pomoc s distanční výukou.

Vyroste u nás další legenda ? Snahu ještě více rozpohybovat děti v naší škole zkouší fotbaloví trenéři z FK Viktoria Žižkov. Formou zábavných her, které přirozeně rozvíjejí děti ve všech směrech.

Celkem: 14 článků