Fakultní škola PedF UK

ČŠI

Dne 20.září 2021 vycestoval přípravný ročník a třídy 2.B + 2.A do Národního divadla. Představení: " Zázrak (s)tvoření " - inscenace kombinovala pantomimu, tanec s prvky akrobacie, loutkoherectví i animaci. Na konci představení byl otevřen papírový nový svět mladým divákům. Na jevišti se dětem líbilo. Úsměv na tvářích dětí nebral konce.

Dojeli v pořádku, je to tam prima.

Vzhledem k rekonstrukci dílen nelze v současné době otevřít kroužek keramiky. O termínu zahájení kroužku budou zájemci včas informováni.

Ve dnech 20. - 24. 9. 2021 se na ZŠ Pražačka koná charitativní akce. Žáci i rodiče mohou přispět na dobrou věc.

Žáci 5-8. tříd ZŠ Pražačka se účastnili prvního ročníku projektu tzv. Pébéčka.

Klub Beztíže nabízí doučování zdarma, zapůjčení výpočetní techniky, možnost internetového připojení a pomoc s distanční výukou.

Vloženo: 5.10.2020 | Autor: Dolezel | Zobrazeno: 359x | Zatím neupraveno
Život dětem tímto srdečně a s úctou děkuje dětem, rodičům a zaměstnancům Základní školy Pražačka, Nad Ohradou 25, Praha 3 za účast v podzimních Srdíčkových dnech 2020 a za finanční částku 5 466 Kč získanou prodejem předmětů s logem Život dětem.

Vyroste u nás další legenda ? Snahu ještě více rozpohybovat děti v naší škole zkouší fotbaloví trenéři z FK Viktoria Žižkov. Formou zábavných her, které přirozeně rozvíjejí děti ve všech směrech.

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu je výstava " Celých 90 let Na Pražačce " ukončena.

Celkem: 13 článků