Fakultní škola PedF UK

ČŠI

Na základě nařízení Vlády ČR je od pondělí 1. března 2021 uzavřen provoz školy a školní jídelny. Žáci přípravné třídy, 1. a 2. tříd přecházejí na distanční výuku. Další potřebné informace předají třídní učitelé.

Klub Beztíže nabízí doučování zdarma, zapůjčení výpočetní techniky, možnost internetového připojení a pomoc s distanční výukou.

Vloženo: 5.10.2020 | Autor: Dolezel | Zobrazeno: 172x | Zatím neupraveno
Život dětem tímto srdečně a s úctou děkuje dětem, rodičům a zaměstnancům Základní školy Pražačka, Nad Ohradou 25, Praha 3 za účast v podzimních Srdíčkových dnech 2020 a za finanční částku 5 466 Kč získanou prodejem předmětů s logem Život dětem.

Vyroste u nás další legenda ? Snahu ještě více rozpohybovat děti v naší škole zkouší fotbaloví trenéři z FK Viktoria Žižkov. Formou zábavných her, které přirozeně rozvíjejí děti ve všech směrech.

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu je výstava " Celých 90 let Na Pražačce " ukončena.

Vloženo: 23.9.2020 | Autor: Dolezel | Zobrazeno: 564x | Zatím neupraveno
Zdravíme ze Šumavy a posíláme několik fotografií z výletu na Klostermannovu rozhlednu na Javorníku.

Celkem: 11 článků