MAP

ČŠI

Oznámení pověřence

V uplynulých dvou týdnech se žáci 7. tříd naší školy zapojili do zeměpisného projektu nazvaného "Regiony Asie ve 3D krabicích od bot". Projekt umožnil žákům prozkoumat různé části Asie a prezentovat své poznatky prostřednictvím vlastnoručně vytvořených modelů v krabicích od bot.

Pozvání na informační schůzku pro rodiče žáků budoucích prvních tříd a přípravného ročníku, která se bude konat ve středu dne 19. 6. 2024 od 17:00.

Prvňákem nanečisto – tak se jmenovala krásná a úspěšná akce zaměřená na naše budoucí prvňáčky. Tento program měl za cíl seznámit děti se školním prostředím a připravit je na jejich první školní dny. Akce se zúčastnilo mnoho nadšených dětí a jejich rodičů, kteří ocenili možnost nahlédnout do školního života ještě před jeho oficiálním začátkem.

V pondělí 10. 6. 2024 se vydali žáci osmých tříd na velké dobrodružství do jižních Čech.

„Klíčem k životu je neustále přijímat výzvy.“ Dne 6. června se naše škola rozhodla takovou výzvu přijmout a zúčastnila se sportovního atletického klání, kde naši žáci poměřili své síly se soupeři z ostatních škol Prahy 3.

V pátek 31. května se na naší škole uskutečnil dlouho očekávaný Den dětí. Den se nesl v duchu zábavy, smíchu, radosti a spolupráce a byl naplněn mnoha nezapomenutelnými zážitky. Akce, která byla zajišťována žáky 9. ročníků, nabídla pestrý program plný her, soutěží a zábavných aktivit.

V průběhu letošního školního roku se žáci 8. ročníku naší školy – Vítek, Hynek, Jessica, Viki, Matěj, Ben, Roman a Matyas - zapojili do významného vzdělávacího projektu Post Bellum: Příběhy našich sousedů.

Středa 29. 5. 2024 přinesla po několika deštivých dnech příjemné počasí, které jsme s pomocí našich praktikantek ze SPgŠ využili k realizaci sportovního odpoledne na školním hřišti.

V úterý 28. 5. zažili vybraní žáci 8. a 9. ročníků nezapomenutelné dopoledne plné vzrušení a zábavy.

V pondělí 20. května 2024 se děvčata ze čtvrtých a pátých tříd vypravila na soutěžní klání ve vybíjené.

Celkem: 157 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.