Fakultní škola PedF UK

ČŠI

Počet testovaných žáků: 163. Z toho počet pozitivních žáků: 6

Naše škola navázala spolupráci s fotbalovým klubem FK Viktoria Žižkov a oddílem juda Judo Elite Praha. Trenéři těchto oddílů v pravidelných termínech od 10.1. 2022 vedou hodiny tělesné výchovy ve třídách 1. i 2. stupně.

Počet testovaných žáků: 282. Z toho pozitivních žáků: 4

Počet testovaných žáků: 285. Z toho pozitivních žáků: 2. Od pondělí 17. ledna 2022 dochází ke změně frekvence testování, a to na 1x týdně každé pondělí. Testování se týká všech žáků školy.

Naše škola podpořila veřejnou sbírku Fondu Sidus částkou 8 000 Kč.

Počet testovaných žáků: 332. Z toho počet pozitivních: 0

Pedagogický sbor ZŠ Pražačka si Vás dovoluje pozvat na Den otevřených dveří, který se bude konat ve středu 16. února 2022 od 17 hodin.

Počet testovaných žáků: 340. Počet pozitivních žáků: 0

Počet testovaných žáků: 342. Z toho pozitivních: 1

Celkem: 34 článků

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.