Fakultní škola PedF UK

ČŠI

Ve středu 16. června 2021 od 16 hodin proběhne ve školní jídelně (vchod přes centrální šatny) informativní schůzka. Prosíme rodiče žáků budoucích 1. tříd i přípravné třídy, aby si s sebou přinesli občanský průkaz, rodný list dítěte, popřípadě potvrzení o trvalém pobytu (cizinci).

Ve středu 16. června 2021 od 17 hodin proběhne ve škole informativní schůzka pro rodiče žáků budoucí 6. třídy, kteří k nám přecházejí ze ZŠ Jarov (V zahrádkách) a jiných škol. Rodiče se shromáždí před vchodem „A“.

V pondělí 17. května 2021 k prezenční výuce nastoupí všichni žáci školy. Prezenční výuka probíhá dle rozvrhu stanoveného na začátku školního roku 2020/21.

Klub Beztíže nabízí doučování zdarma, zapůjčení výpočetní techniky, možnost internetového připojení a pomoc s distanční výukou.

Vloženo: 5.10.2020 | Autor: Dolezel | Zobrazeno: 231x | Zatím neupraveno
Život dětem tímto srdečně a s úctou děkuje dětem, rodičům a zaměstnancům Základní školy Pražačka, Nad Ohradou 25, Praha 3 za účast v podzimních Srdíčkových dnech 2020 a za finanční částku 5 466 Kč získanou prodejem předmětů s logem Život dětem.

Vyroste u nás další legenda ? Snahu ještě více rozpohybovat děti v naší škole zkouší fotbaloví trenéři z FK Viktoria Žižkov. Formou zábavných her, které přirozeně rozvíjejí děti ve všech směrech.

Celkem: 14 článků