V úterý 5. května 2020 proběhl jako každoročně pietní akt k výročí Pražského povstání , konce 2. světové války. Starosta MČ Praha 3 pan Jiří Ptáček ,členka Rady MČ Jana Belecová a ředitel ZŠ Pražačka Mgr. Pavel Dobeš v komorním prostředí uctili památku padlých hrdinů.

Rozhodnutí o přijetí se nezasílá. Rodiče si mohou rozhodnutí v písemné podobě vyzvednout po telefonické domluvě v kanceláři školy nebo si ho převezmou na informativní schůzce ve středu 17. června 2020 od 17:00 h v jídelně školy.

Rodiče, kteří mají zájem o přestup svých dětí – žáků současných 5. tříd ze ZŠ Jarov ( V Zahrádkách), vyplní žádost o přestup.

o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí školního roku 2019/2020

Hezký den, milá Pražačko, nejste v tom sami, když se obáváte pandemie. Zprávy o koronaviru na nás číhají všude. V televizi, v novinách, na internetu, v hoaxech, v debatách u oběda.... Je úplně normální, že cítíme strach, úzkost, neklid a obavy, když se potkáváme s informacemi o něčem novém a potencionálně nebezpečném.

Vzhledem k tomu, že od 11. 3. 2020 je mimo provoz i školní jídelna a mnohým strávníkům vznikl značný přeplatek, je žádoucí přeplatky vrátit. Zároveň by bylo vhodné, aby strávníci dočasně přerušili příkazy k zasílání stravného.

Hezké dopoledne, milí žáci! Poslední dny jsou pro většinu z nás poměrně náročné a nepříjemné. Možná prožíváte, podobně jako já, i malou dávku strachu, obav a nejistoty. V posledních týdnech jsem proto nasbírala několik článku a tipů z různých míst o tom, co nám táto doba může přinést, jaká můžeme hledat pozitiva, a co nám může pomoci. Tyto postřehy si s vámi, milí žáci, postupně dovolím sdílet.

V návaznosti na mimořádná opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 se upřednostňuje, pokud je to možné, podání žádosti bez osobní přítomnosti zákonného zástupce uchazeče ve škole.

Celkem: 59 článků