Fakultní škola PedF UK

ČŠI

Plánovaná ředitelská volna v pondělí 21.12. a v úterý 22.12. 2020 ředitel školy ruší. Výuka bude probíhat dle aktuálních rozvrhů.

Vážení rodiče, zákonní zástupci, na vámi uvedenou mailovou adresu v systému školy, bude doručen formulář k online volbě do Školské rady ZŠ Pražačka. Vyplňovat ho můžete do neděle 29. 11. 2020 do 16 hod. V případě nejasností kontaktujte třídního učitele. Výsledky hlasování budou zveřejněny na webu školy.

Od pondělí 30. listopadu 2020 se k prezenční výuce vracejí žáci 1. stupně, 9. třída a žáci tříd "A". Třídy "B" pokračují v distanční výuce. Další týden se třídy prohodí. Ke školnímu stravování je nutné opětovné přihlášení u vedoucí ŠJ.

Klub Beztíže nabízí doučování zdarma, zapůjčení výpočetní techniky, možnost internetového připojení a pomoc s distanční výukou.

Vloženo: 5.10.2020 | Autor: Dolezel | Zobrazeno: 62x | Zatím neupraveno
Život dětem tímto srdečně a s úctou děkuje dětem, rodičům a zaměstnancům Základní školy Pražačka, Nad Ohradou 25, Praha 3 za účast v podzimních Srdíčkových dnech 2020 a za finanční částku 5 466 Kč získanou prodejem předmětů s logem Život dětem.

Vyroste u nás další legenda ? Snahu ještě více rozpohybovat děti v naší škole zkouší fotbaloví trenéři z FK Viktoria Žižkov. Formou zábavných her, které přirozeně rozvíjejí děti ve všech směrech.

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu je výstava " Celých 90 let Na Pražačce " ukončena.

Celkem: 13 článků