Fakultní škola PedF UK

ČŠI

Výuka pokračuje ve stejném režimu jako dosud. V době pololetních prázdnin - pátek 29. 1. 2021 výuka neprobíhá.

Informace pro rodiče a žáky školy. Uzavření školní jídelny se prodlužuje minimálně do čtvrtka 28. 1. 2021. Mgr. Pavel Dobeš ředitel školy

Vážení rodiče, milí žáci, od úterý 19.1. do pátku 22.1. 2021 je nucen ředitel školy uzavřít provoz školní jídelny z nedostatku pracovníků. Upozorňujeme rodiče, aby dětem, které navštěvují školní družinu, zajistili větší svačiny. Mgr. Pavel Dobeš ředitel školy

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že provoz škol a školských zařízení v období od 11. do 22. ledna i nadále probíhá ve stejném režimu jako v období od 27. prosince 2020 do 10. ledna 2021.

Klub Beztíže nabízí doučování zdarma, zapůjčení výpočetní techniky, možnost internetového připojení a pomoc s distanční výukou.

Vloženo: 5.10.2020 | Autor: Dolezel | Zobrazeno: 102x | Zatím neupraveno
Život dětem tímto srdečně a s úctou děkuje dětem, rodičům a zaměstnancům Základní školy Pražačka, Nad Ohradou 25, Praha 3 za účast v podzimních Srdíčkových dnech 2020 a za finanční částku 5 466 Kč získanou prodejem předmětů s logem Život dětem.

Vyroste u nás další legenda ? Snahu ještě více rozpohybovat děti v naší škole zkouší fotbaloví trenéři z FK Viktoria Žižkov. Formou zábavných her, které přirozeně rozvíjejí děti ve všech směrech.

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu je výstava " Celých 90 let Na Pražačce " ukončena.

Celkem: 13 článků