Roztančená škola

Ve středu 6. 12. 2023 naši druháčci (2. A a 2. B) celou ZŠ Pražačku roztančili v dynamickém rytmu. Animační program plný hudby, tance, pohybu a her s vánoční tématikou jsme dětem věnovaly jako dodatečné překvapení k Mikuláši.

Roztančená škola

Zkušená lektorka děti seznámila s programem a společně byla vybrána první hudební skladba. Každý druhák kromě Happy dance a Zumby si vyzkoušel Balance Workout a posilování v intervalu Tabata, proložené odpočinkovou částí a pohybovými hrami.

Roztančená škola

Na každém dítěti bylo vidět, že se mu program líbil a jejich šikovnost a snahu ocenila i samotná lektorka. Náš záměr, vzbudit v dětech lásku k tanci a pohybu, se nám snad vydařil.

Roztančená škola

Již nyní se těšíme na další nové zážitky .

Bc. Zdenka Anna Hrbková a Bc. Eva Marešová