Akce školní družiny

Halloween ve školní družině

Škola plná čarodějnic, kostlivců, netopýrů a dalších strašidel, to je Halloween!  Užívali jsme si v kostýmech jeho atmosféru od rána při vyučování, o přestávkách, na obědě ve školní jídelně a těšili se, co se na nás chystá ve školní družině.

Odpolední program byl zahájen ve 14 hodin přivítáním všech strašidel. A pak už se jednotlivé skupiny soutěžících pustily do plnění disciplin, které pro ně paní vychovatelky připravily: hádanky, kvízy i zajímavé otázky pro koumáky.

Halloween ve školní družině

Všechny zaujalo hádání zvířátek a strašidelný příběh „O Sněhovém strašidle“ spojený se skládačkou a hledáním schovaného strašidla.  To byla velká výzva!  Protože však nás strašidlo jen tak nezaskočí, k jeho objevení ani nebylo třeba složit celý obrázek.

Halloween ve školní družině

V tělocvičně proběhl napínavý závod týmů „čarodějů“ a „pavouků“ v přetahování o dýni, na dalším stanovišti bylo třeba překonat lavičkovou dráhu s míčkem na lžíci. O smích nebyla nouze, ale všichni tuto náročnou akrobacii zvládli.

Halloween ve školní družině

Při společném ukončení programu plného soutěží, zábavy a legrace ve školní družině zazněla pochvala všem soutěžícím za předvedené výkony a nechyběla ani malá sladká odměna.  Velké poděkování patří paní vychovatelkám za přípravu všech aktivit. Už se těšíme na další akce pořádané ve školní družině.

Kolektiv vychovatelek ŠD