Kotva
+420 222 592 044
Úvodní strana
Projekty

 

Mapa webu
A
A
A

Zážitkový den – poprvé na ZŠ Pražačka

Ve škole se učíme v lavicích, občas máme laboratorní práce, někdy řešíme úkoly ve skupinách. Bylo by určitě fajn prožít někdy školní den trochu jinak. Takový projektový den uskutečníme na naší škole v pátek 17. května 2019. A co nás čeká? Hlavní je, že si budeme moci do určité míry vybrat a ovlivnit, co chceme zažít – výlet, exkurzi a jinou tvořivou činnost.

CO TO JE?

Jedná se o projekt, ve kterém si každý učitel (pro letošní rok jen 2. stupně) připravil pro žáky jedinečný zážitek – výlet, exkurzi, sportovní aktivitu, workshop, tvořivou dílnu apod. Žáci si pak sami vyberou, co chtějí tento den podniknout. POZOR! Počet míst je na vybrané akce omezen, a proto si musíte vybrat co nejrychleji.

 

JAK SE PŘIHLÁSÍM?

Během čtvrtečního odpoledne (2. května 2019) přijde do vašeho školního emailu odkaz na tzv. Google formulář. Zde budou v roletkách zveřejněny všechny aktivity, kterých se můžete zúčastnit. Protože je možné, že o některé aktivity bude velký zájem a než se zapíšete, bude jejich kapacita naplněna, zapíšete si pro jistotu 3 nejžádanější zážitky. Každý bude mít jinou přednost, tzn. že ten, po kterém toužíte nejvíce, označíte v prioritě 1. Po vyplnění všech 3 činností kliknete na tlačítko odeslat. A pak už budete jen čekat. Hlasování bude ukončeno ve středu večer (8. 5. 2019).

 

NA CO SI DÁT POZOR?

Po vyplnění a odeslání formuláře už nemůžete svůj výběr měnit (tzn. přihlášení opakovat). Hlasování bude trvat týden, od čtvrtka do středy (2. do 8. 5. 2019). Hlasování neodkládejte. Pokud se nemůžete přihlásit do školního mailu, kontaktujte pana učitele osobně nebo mailem Josefa Meszárose 

Pokud se nikam nepřihlásíte, budete zařazeni na zážitek, kde je ještě volná kapacita.

Zážitkový den se letos týká jen žáků 2. stupně.

 

TYTO ZÁŽITKY JSOU PRO VÁS PŘIPRAVENY:

Pořádná dávka adrenalinu na lanech (Lucie Síbrová)

Dnes vařím já (Andrea Šulcová)

Questerland - úniková hra (Zuzana Hampergrová)

Parník – dvě hodiny plavby, prohlídka zdymadla (Vlasta Karlecová a Petra Tesařová)

Únikovka - DDM Ulita (Blanka Fajkusová)

Badmintonový turnaj - Hector sport (Jana Velvarská)

Arcibiskupský palác - Nový svět (Josef Meszáros)

Pixar - 30 let animace - Výstaviště Holešovice (Kamila Procházková a Vladimíra Černá)

Národní technické muzeum (Tomáš Polák)

 

KDY A JAK SE DOZVÍM, CO ZAŽIJI 17. 5.?

Během následujícího týdne (9. – 10. 5.) vás osloví jednotliví vyučující, (emailem nebo osobně), kteří vám také sdělí podrobné informace k chystané aktivitě. V případě nestandardní komplikace, bude řešen váš problém individuálně.

Pokud máte nějaké dotazy, obraťte se na paní učitelku osobně nebo mailem Andreu Šulcovou.  

Přeji nám všem, žákům i učitelům, ať si z tohoto dne odneseme spoustu zajímavých a pozitivních zážitků. Ať se nám den vydaří!

 

Andrea Šulcová