Počítadlo

Nahrávám data...

Vánoční bazárek

V úterý 4.12.2018 připravili žáci 2.stupně a jejich rodiče na naší škole Vánoční bazárek. Bazárek začal v 15 hodin zpěvem vánočních koled. S paní učitelkou Klárou Kubištovou je děti krásně nacvičily. V průběhu bazárku si ještě jednou mohli zazpívat koledy i přicházející rodiče a ostatní návštěvníci. Ti si mohli zakoupit různé dárky – svíčky, přáníčka, různé domácí výrobky i školní knihy, hrnky, skleničky. O občerstvení se postarali nejen žáci 9.tříd, kteří nabízeli palačinky, domácí štrůdl, čokoládové nebo tvarohové řezy, perníčky, linecké pečivo, tousty, ale i gulášovou polévku. Pro zahřátí byl připraven ovocný punč, káva, čaj nebo ovocné koktejly . Výtěžek z této akce bude věnován na adopci některého zvířátka ze ZOO Praha. O jaké zvířátko půjde, rozhodne hlasování. Všem se bazárek líbil, všichni si užili krásnou předvánoční atmosféru.