Otevřený dopis předsedy Školské rady ZŠ Pražačka pana Mgr. Jana Jiřičky

Vážení rodiče,

úvodem bych rád vzpomenul na nedávno zesnulého bývalého ředitele, pana Samka, a vyzdvihl jeho zásadní roli při zachování budovy ZŠ Pražačka jako školy – i složité situace dokázal vždy řešit s nadhledem a odlehčovat je svým humorem.

Dále bych chtěl jménem školské rady poděkovat za Vaši důvěru v předchozích obdobích a vzhledem k tomu, že toto bylo mé období poslední, Vám také popřát dobrou volbu nové školské rady.

Rozhodnutím Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy bylo kvůli současné situaci prodlouženo funkční období stávající školské rady, které skončí 3 měsíce po ukončení nouzového stavu. Během tohoto období jsme Vám k dispozici a můžete se na nás s důvěrou obracet, následně pak na novou školskou radu.

Závěrem bych chtěl poděkovat Vám, rodičům, žákyním, žákům a samozřejmě také pedagogickému sboru za zvládnutí často složitých situací spojených s výukou během obou koronavirových vln.

Přeji Vám pevné zdraví a rychlý návrat ke standardnímu vyučování,

Jan Jiřička