Barevný den pro předškoláky z MŠ Pražačka

Ve středu 13.3. jsme v naší škole přivítali budoucí prvňáčky z MŠ Pražačka. Obě třídy MŠ se podívaly do současných prvních tříd. Prvňáčci jim ukázali, co se od září již naučili, předškoláci si vyzkoušeli, jak se sedí ve školní lavici a s pomocí svých učitelů- prvňáků vyplnili pracovní listy.

Následně pro ně měli žáci z 8.A a 5.A připravený program v malé a velké tělocvičně. Po skupinkách doprovázených žákem z 8. ročníku prošli různá stanoviště, plnili úkoly, za které získali razítka a následně sladkou odměnu.

Dopoledne se vydařilo, dík za pomoc žákům z 5.A a 8.A.