Fotbalový týden je za námi!

Ve středu 17. a ve čtvrtek 18. dubna nastaly dlouho očekávané dny, kdy ve sportovním areálu Pražačka proběhlo obvodní kolo populárního fotbalového turnaje Mc Donald´s Cup pro základní školy z městské části Praha 3.

Naši žáci z prvního stupně se turnaje zúčastnili jak v mladší kategorii A (1. – 3. třída), tak i v kategorii B starších žáků (4. – 5. třída). V kategorii A se utkalo celkem 9 týmů a naši mladí fotbalisté se umístili na 7. místě. I přes náročnou soutěž prokázali své fotbalové dovednosti a bojovný duch.

Fotbalový týden

Chlapci reprezentující školu v kategorii B, aniž by ochutnali hořkost porážky, smolně nepostoupili ze základní skupiny a museli se tak smířit s boji „jen“ o 4. – 6. místo. Fotbalový kumšt a obrovské nasazení celého týmu až do posledního hvizdu, přineslo našim chlapcům bramborové medaile za konečné 4. místo. Skvělé zákroky a obětavé výkony všech hráčů přispěly k tomu, že náš tým obdržel za celý turnaj nejméně branek (pouze2), a proto byl Artem vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

Fotbalový týden

Velký dík také patří našim skvělým spolužákům, kteří nám fandili a podporovali nás po celou dobu fotbalového turnaje.

Všem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Mgr. Martina Coňková